Bij de start van dit jaar hebben alle geregistreerde tandartsen per post een handzame agenda ontvangen met een kleine selectie uit het totale cursusaanbod voor tandartsen dat gepubliceerd wordt in de KRT- scholingsagenda. Tandartsen werden daarbij uitgenodigd om te vertellen welke cursus zij in 2021 graag willen volgen. Om bij- en nascholing te stimuleren, heeft het KRT drie cadeaubonnen verloot.
De tandartsen die ieder een cursusbudget van € 500,- hebben gewonnen zijn: mw. Kuijpers, mw. Elttmann-Boonstra en dhr. Donker. We feliciteren hen van harte. We bedanken ook iedereen die de moeite heeft genomen om zijn keuze voor een te volgen cursus in te sturen. Samen heeft u deze actie tot een succes gemaakt.
Dankzij alle inzenders weten we een klein beetje op welke cursussen tandartsen hun oog laten vallen. Sommige reacties werden gestuurd met enthousiaste opmerkingen, over de leuke actie en de stimulans die deze gaf om de agenda uitgebreid te bestuderen. De keuze voor scholing varieerde van online nascholing van de NTVT tot ‘Gaaf care’-opleidingen en van ‘Verdieping van de praktijkorganisatie’ tot ‘Agressie de baas’. Mooi om deze variatie te zien. We wensen u allen veel plezier met uw cursus.