In basis kunnen en moeten eenvoudige extracties in de eerstelijnszorg worden verricht. Maar wanneer kunnen extracties het beste door tandartsen-algemeen pratici worden uitgevoerd en in welke gevallen is het beter door te verwijzen naar een mka-chirurg? En als er verwezen wordt, wat staat er dan in de verwijsbrief?
In deze DentTalk webinar gaat prof. dr. Eelco Bergsma in op de patiëntfactoren en relevante factoren van het te extraheren gebitselement die van belang zijn bij de beslissing zelf te extraheren of door te verwijzen. Leer welke valkuilen er spelen om de anatomie en ligging van het gebitselement goed in te schatten. Verder wordt besproken wat er bij verwijzing in de verwijsbrief moet staan.
Tijdens de webinar op dinsdag 15 oktober 2024 is het mogelijk om vragen te stellen via de V(raag) & A(ntwoord)-functie in het webinarprogramma.
Leerdoelen
In deze DentTalk webinar leer je: